حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

03432734714 peste1@gmail.com  

درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی پسته یک بیشتر بدانیم

از آنجایی که پسته مرواریدی سبز در جهان محسوب می گردد و خواص آن بر کسی پوشیده نیست و این محصول در شهر کرمان با کیفیتی و مرغوبیتی ویژه و بی نظیر کشت و تولید می شود، به این باور رسیدیم که این محصول گرانبها را با شرایطی ویژه و فوق العاده به دست هموطنان گرامی برسانیم. با توجه به اینکه این محصول در شهرهای استان کرمان بویژه روستاهای اطراف رفسنجان دارای طعم و مزه ای ویژه و خاص است بایستی این تفاوت را با سایر پسته ها به اطلاع هموطنان گرامی می رساندیم.

 

مطمئنا دسترسی مشتریان گرامی به  این محصول با سرعت بیشتر و قیمت مناسب تر یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی پسته یک می باشد.  برای دستیابی به این امر با حذف واسطه های بسیار و خریداری پسته از کشاورزان محترم این امر را محقق ساختیم.

 

بخش عظیمی از پسته های موجود در بازار پسته ایران در استان کرمان با کیفیت بالایی کشت و تولید می گردد و فروشگاه اینترنتی پسته یک انواع مختلف این پسته ها را با مناسبترین قیمت و با بهترین شرایط در اختیار خریداران پسته به صورت کلی وجزیی قرار می دهد.

 

فروشگاه اینترنتی پسته یک با قرارداد با عده گسترده‏‌ای از معتبرترین کشاورزان استان کرمان در شهر‏های مختلف استان و با همکاری نزدیک با صادر‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان پسته در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های مناسب، همراه با کیفیت و مرغوبیت مطلوب محصولات و پشتیبانی تا دریافت سفارشات پس از فروش از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی پسته یک محسوب می‌شود. فروشگاه اینترنتی پسته یک با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با کشاورزان محترم، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

 

مرکز پشتیبانی مشتریان فروشگاه اینترنتی پسته یک به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در سایت پسته یک افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ از این سیستم استفاده کنند.

 

ذکر این نکته ضروری است که فروشگاه اینترنتی پسته یک در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در شهر کرمان نمایندگی فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در سایت این مرکز با آدرس www.peste1.ir  ارائه میشود. 

 

 

برای سهولت در امر خرید مشتریان واحد پشتیبانی مشتریان راه اندازی گردید. بدیهی است حل مشکلات و راهنمایی شما از بزرگترین اهداف ماست. با ارسال درخواست پشتیبانی در هر لحظه کنارتان هستیم.
برای استفاده از این پشتیبانی می توانید و دریافت پاسخ سوالات خود به واحد پشتیبانی مراجعه نمایید.